Touring Cars Myyntipalvelu


Tiedustelut kansainvälisille vuokrauksille puhelimitse 8:00 - 16:00: +358 (9) 849 4050
tai sähköpostitse: info@touringcars.eu  

Kotimaan tiedustelut ja vuokraukset: 040 674 7774. Vastaamme myös aukioloajan ulkopuolella.

 

Helsinki rental station

Tiilenlyöjänkuja 6
01720 Vantaa, Suomi
 

 

 

 

 

 

tel. 040 674 7774
helsinki@touringcars.eu

Rovaniemi rental station

Rovaniemen lentokenttä, Lentokentäntie,
96100 Rovaniemi, Suomi
 

 

 

 

 

 

tel. +358407780943
rovaniemi@touringcars.eu

Stockholm rental station

Bristagatan 12,
SE-195 60 ARLANDASTAD, Ruotsi
 

 

 

 

 

 

tel. +46 (0)70 2884230
stockholm@touringcars.eu

Keflavik rental station

Klettatröð 19
235 Reykjanesbær, Islanti
 

 

 

 

 

 

tel. +3547732000
keflavik@touringcars.eu

Oslo rental station

Minne industriområde 45,
2092, Minnesund, Norja
 

 

 

 

 

 

tel. +4745817266
oslo@touringcars.eu

Rygge rental station

Elgveien 6
1640 Råde, Norja 

 

 

 

 

 

tel. +4745817266
rygge@touringcars.eu

Trondheim rental station

Industriveien 4 A, 7500 Stjørdal
Trondheim airport, Norja

 

 

 

 

 

tel. +47 40070866
trondheim@touringcars.eu

Tromsø rental station

Nordøyvegen 25
9018 Tromsø, Norja
 

 

 

 

 

 

tel. +47 40090845
tromso@touringcars.eu

Malaga rental station

Av. Los Perales, 9   Mijas
29651, Malaga, Espanja
 

 

 

 

 

 

tel. +34 663 38 30 51
malaga@touringcars.eu

Riga rental station

Bieķensalas iela 5,
Rīga, LV-1004, Latvia

Barcelona rental station

Ctra. De la Vila, 64
08840 Tessera, Viladecans - Barcelona, Spain

 

 

 

 

 

tel. +34 654503210
barcelona@touringcars.eu

Tallinn rental station

Mustamäe tee 5c, 
Tallinn, 10616

 

 

 

 

 

tel. +372 5688 1070
tallinn@touringcars.eu

Malmö rental station

Maskingatan 2
23166 Trelleborg
 

 

 

 

 

 

tel. +46 (0)70 2884230 
malmo@touringcars.eu

Madrid rental station

Carretera M-111 Km 3
28860 Parcuellos del Jarama, Madrid, Spain

 

 

 

 

 

tel. +34 654503210
madrid@touringcars.eu